Podborné informace k večeru s Danielem Hermanem

Setkání se koná v pátek 30. 9. 2022, začátek v 18 hodin. Podle počtu přihlášených proběhne buď na faře (Lechovice 66) nebo při větším zájmu v nedalekém kostele Navštívení Panny Marie.

Daniel Herman je skutečně mimořádnou osobností s nesmírným rozhledem, moudrostí, zkušenostmi a morální integritou. Přitom je laskavý a empatický. Večer s ním bude pro všechny velkým zážitkem!

Program akce:

18:00 - 18:15 - úvodní slovo Daniela Hermana

18:15 - 19:45 - promítání hraného dokumentu Hanin kufřík.

19:45 - 20:00 - přestávka na občerstvení

20:00 - dle zájmu - diskuze

Hraný dokument Hanin kufřík pojednává o Hanně Brady, tetě Daniela Hermana (sestřenice jeho maminky), která byla ve 13 letech zavražděna v plynové komoře v Osvětimi a její kufřík se stal hlavním artefaktem Centra holokaustu v japonském Tokiu. Dokument vypráví o jejím životě, ukazuje na konkrétním osudu hrůzy holokaustu.

Hanna Brady byla sestrou Jiřího Bradyho, strýce Daniela Hermana, který přežil koncentrační tábory v Terezíně a Osvětimi. V roce 2016 mu hanebně Miloš Zeman neudělil státní vyznamenání z toho důvodu, že se Daniel Herman, tehdy ministr kultury, setkal s dalajlámou.

Jak se přihlásit?

V kalendáři akcí vyberete příslušnou přenášku (30. září, označeno modře). Kliknutím na ni se otevře zobrazení události. Klikem na Nová Rezervace se otevře okno. Vyplníte údaje a potvrdíte klikem na Vytvořte Rezervace.

Pokud by došlo k nějaké změně, budete informováni e-mailem, který jste zadali při registraci.

Přespání na faře není možné z důvodu ubytování našich děvčat a dětí z Ukrajiny.

Doporučujeme shlédnout rozhovor Marka Orka Váchy s Danielem Hermanem v pořadu TV Noe Ateliér užité modlitby.

V případě dotazu, zrušení nebo změny rezervace prosím pište na e-mail: faraLechovice@seznam.cz

Vstupné je dobrovolné.

Těšíme se na Vás!

Vytvořte si webové stránky zdarma!